Citroen Otomotiv - Nemo
Get Adobe Flash player
 
Nemo

CITROËN NEMO COMBI PLUS
MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR.

Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi’nin üstün özelliklerine bir de 3. sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları gibi özellikler ekleyerek sınıfının modernlik çıtasını yukarı taşıyor.ABS, EBA (Acil Fren Destek Sistemi), immobilizer ve hava yastıkları Citroën Nemo Combi Plus’ı eviniz kadar güvenli yapıyor. Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar koltuğunuzdan hareket etmeden ayarlanırken sis farları yolunuzu güvenle aydınlatıyor.

Aracın standardında bulunan 3. sıra cam, aydınlık bir iç mekan sağlamakla birlikte dış görünümüne modern bir çizgi getiriyor. Yukarı açılır kapı yükleme kolaylığı ve daha geniş bir görüş açısı sağlıyor.Geniş iç hacmi, modern tasarımı, düşük yakıt tüketimi, üstün güvenlik özellikleri ve binek araçlara özgü aksesuarlarıyla Citroën Nemo Combi Plus’lar tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

CITROËN NEMO COMBI
KONFORUN YENİ İSMİ...

Nemo Combi, ön ve arkada bulunan geniş koltuklarıyla size binek araç konforu sunuyor. Kompakt tasarımı, düşük yakıt tüketimi ve üstün güvenlik özellikleriyle hem iş hem şehir hayatının tüm ihtiyaçlarına meydan okuyor. Nemo Combi’nin rezistanslı, camlı arka yük kapıları ve arka cam sileceği görüş açınızı netleştiriyor. 2/3 - 1/3 asimetrik ve 180 derece açılabilir arka kapılarıyla yüklemeyi kolaylaştırıyor. Nemo Combi’nin bagaj hacmi, arka koltuklar yatırıldığında 365 litreden 884 litreye yükseltilebiliyor. Tüm Nemo Combi’lerde sağ ve sol kayar kapılar standart olarak sunuluyor.

CITROËN NEMO PANELVAN
BOYUNDAN BÜYÜK
İŞLER İÇİN TASARLANDI.

Şehir ve iş hayatının tüm ihtiyaçlarını karşılayan Nemo, 3,86 m boyuyla kullanım ve park kolaylığı sağlıyor. Ayrıca yana açılabilen asimetrik arka ve büyük sürgülü yan kapıları sayesinde yükleme konusunda pratik çözümler sunuyor. Nemo, katlanabilir yolcu koltuğu ile 2,8 m3’e çıkan kargo hacmi ve 630 kg taşıma kapasitesiyle ticaretin yükünü hafifletiyor.

Nemo Panelvan X-Pack’in geniş açılı ön sis farları yolunuzu daha iyi aydınlatıyor. Nemo Panelvan’ın bir kol mesafesindeki not alma tablası işiniz için gereken notları kolayca almanızı ve takip etmenizi sağlıyor. Nemo Panelvan’ın katlanabilen ve gizlenebilen yolcu koltuğu (EXTENSO) hem masa konumuna gelebiliyor hem de taban sacı içine gizlenerek yaklaşık 1 m boyunda ek yükleme alanı sağlayıp kargo hacmini 2,8 m3‘e kadar çıkarıyor. 3 fonksiyonlu, uzaktan kumandalı merkezi kilit ile kabin ve yük bölümlerini ayrı ayrı kilitleyebilir, böylece aracınız için tam güvenlik sağlayabilirsiniz.

“MÜKEMMEL” AYRINTILARDA GİZLİDİR.

Ergonomik ön paneli, yüksek bagaj ve yükleme hacmi, üstün güvenlik özellikleriyle Nemo, sınıfının tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. İşte Nemo’yu mükemmelleştiren ayrıntılar...ABS, EBA (Acil Fren Destek Sistemi), Immobilizer, sürücü ve yolcu hava yastıkları ile Nemo Combi size sınırsız güvenlik sağlıyor. Ön konsol ve kapılarda bulunan çok sayıda saklama gözü ile yolculuğunuz boyunca aradığınız her şey elinizin altında. Ayarlarını koltuğunuzdan hareket etmeden yapabileceğiniz elektrikli ısıtmalı yan aynalar, park ederken büyük kolaylık sağlıyor. Yükseklik ve derinlik ayarlı hidrolik direksiyonu, elinizin hemen altındaki vites kutusu, akıllıca dizayn edilmiş yol bilgisayarı ve göstergeleri sayesinde rahat, ergonomik ve güvenli bir sürüş sağlıyor.Nemo Combi SX, SX Plus, SX Sensodrive ve Nemo Panelvan X Pack versiyonlarında bulunan MP3 çalar size renkli yolculuklar vadediyor. Radyo - CD bütün araçlarda standart olarak sunuluyor.

ÇEVREYE DUYARLI HDi TEKNOLOJİSİ

Nemo’nun yakıt tasarrufu sağlayan, çevreye saygılı HDi teknolojisi düşük devirlerde bile yüksek çekiş gücü sağlıyor.

ÖNCE GÜVENLİK!

ABS gerekli durumda tekerleklerin blokajını engellenmek amacıyla frenleme basıncını düzenliyor ve ek olarak direksiyon kontrolünün korunmasını da sağlıyor. EBA (Acil Fren Destek Sistemi) beklenmeyen durumlarda durma mesafesini azaltıyor. EBD (Elektronik Fren Güç Dağılımı) daha etkili tutuş için tekerlekler arasındaki fren basıncını otomatik olarak dengeliyor. Sürücü, yolcu ve yan hava yastıkları sayesinde bütün yolcuların güvenliği en üst seviyede sağlanıyor. Citroën Nemo’nun Manuel ve Sensodrive şanzıman seçenekleri sürüş keyfinize keyif katıyor.

Broşür için tıklayınız...